0 Kč bez DPH

 

Autodata jsou již od 70. let jedním z předních vydavatelů a dodavatelů technických informací na trhu s autopříslušenstvím prostřednictvím tištěných i elektronických médií, které pokrývají technické informace pro automobily i motocykly. Mezi více než 17.000 modely od více než 80 různých výrobců vozidel je možné nalézt přesné, relevantní a aktuální informace, potřebné pro zajištění kompletního servisu, veškerých oprav a diagnostických prací.

Společnost Autodata z Velké Británie, kde se také nachází její centrála, zaměstnává přibližně 200 lidí v šesti různých zemích (ve Velké Británii, Francii, Německu, Rakousku, Spojených státech amerických a Austrálii). Hlavním zaměřením společnosti je výzkum, kompletace a tvorba technických informací zaměřených na nezávislé i franšízové dílny s podporou např. diagnostických zařízení konkrétních výrobců atd.
Produkty Autodata slouží tisícům automobilových dílen po celém světě s komplexní nabídkou dostupných technických informací získaných od více než 80 výrobců vozidel. Autodata jsou unikátní svou nezaměnitelnou podobou a jednotným způsobem prezentace se standardizovanými, snadno srozumitelnými informacemi a intuitivním ovládáním. Tento zdroj neocenitelných dat obsahuje dílenské informace téměř pro každé vozidlo, servisní specifikace a plány, umístění elektrických komponentů, schémata zapojení i ilustrace různých motorových vozidel a jejich částí. Produkty Autodata splňují certifikaci ISO 9001.

Autodata se rovněž neustále vyvíjejí, jsou pravidelně aktualizována a doplňována na základě zkušeností týmu odborníků působících na zákaznické technické lince a kvalifikovanými techniky ze speciálního týmu. Neustálý vývoj provází také distribuce Autodat, produkty byly nejprve distribuovány v knižní formě, postupem času byly knihy nahrazeny CD s USB klíčem a od roku 2014 je možné získat pouze online verzi těchto produktů. 

Nosným produktem společnosti Autodata je Autodata Online 3 CZ - česká on-line verze technických údajů pro servis osobních a lehkých užitkových vozidel - zážehové i vznětové motory od roku výroby 1970.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.