0 Kč bez DPH

O nás

Společnost AUTOSERVIS AKADEMIE, spol. s r.o. (od 1.1.2015 pod novým názvem AKADEA s.r.o.) byla založena dne 29.září 1995. K základním činnostem této společnosti patří:

Obchodní zastoupení vydavatelství Autodata Limited a distribuce produktů Autodata

V roce 1998 se společnost stala výhradním zastoupením britského vydavatelství Autodata Limited, Priors Way, Maidenhead, Berkshire, SL6 2HP, England. Od této doby v České republice i na Slovensku prodává špičkové technické informace pro údržbu a opravárenství motorových vozidel (v současné době především online verze, ale také CD nebo knihy). Tato britská společnost s více než 40-letou tradicí je vedoucím zpracovatelem a poskytovatelem technických informací pro údržbu a opravy motorových vozidel v Evropě.

Prodej zahraničních i českých technických příruček a odborné literatury

Již řadu let prodává AKADEA s r.o. technické příručky a odbornou literaturu zaměřenou na údržbu a opravy velkého počtu automobilů a motocyklů (např. dílenské příručky z edice Haynes Repair Manual, příručky Jak na to, odborné příručky Bosch, příručky vydavatelství Grada, ale i některé učebnice pro autoobory, odborné slovníky atd.).

Vydavatelská a reklamní činnost

Společnost je vydavatelem odborného časopisu/bulletinu pro autoservisní a pneuservisní praxi AUTO/MOTO/PNEU/SERVIS (od roku 2017) a magazínu pneuSERVIS/rychloSERVIS (2005-2016). V letech 1994-2005 vydávala odborný časopis AUTOservis, v té době vedoucí periodikum v oblasti autoservisní praxe. Společnost působí i jako reklamní agentura, zajišťující komplexní služby v oblasti reklamy, propagace a mediálního partnerství. Redakce a vlastní reprografické studio sídlí ve stejné budově na adrese Vrchlického 1208, Turnov. 

 

Pořádání seminářů, konferencí, kurzů a soutěží

K významným aktivitám společnosti patří také pořádání seminářů, konferencí nebo odborných kursů pro profesionály z autoservisů apod. Většinou jde o komplexní zajištění různých akcí pro klienty z oblasti autobranže, např. o akce zaštítěné Svazem prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR), ale i jinými subjekty.

AKADEA s.r.o. každoročně pořádá celostátní soutěže „AUTOSERVIS ROKU“, „PNEUSERVIS ROKU“, „AUTOOPRAVÁŘ ROKU“ a „ŠKOLA VYUČUJÍCÍ AUTOOBORY ROKU“.

Společnost vždy byla také tradičním účastníkem mezinárodních veletrhů Autosalon, Autotec v Brně a Autosalónu v Nitře, nyní se prezentujeme na mezinárodním veletrhu Motosalon v Brně a v Praze a na dalších významných i regionálních akcích jako je např. Auto Moto Show v Pardubicích atd.

Obchodní činnost

AKADEA s.r.o. se rovněž zabývá rozsáhlou obchodní činností jako provozovatel několika významných obchodních portálů:

www.profiobchod.eu - velkoobchod pro profesionální obchodníky v oblasti ručního, elektrického a pneumatického nářadí, přístrojů, strojů, zařízení, měřidel, manipulační i zdvihací techniky, vybavení pro dílny, průmysl, stavby, dům i zahradu, výrobků pro údržbu vozidel, autokosmetiky, chemotechnických přípravků a dalších.

www.aamarket.cz - internetový prodej nářadí, čerpadel a zahradnických potřeb. Nabízíme motortestery, kompresiometry, potřeby pro diagnostiku, zkoušečky a nabíječky baterií, zvedáky, měřidla a montážní lampy. Najdete u nás žebříky, pracovní lavice, rukavice, zahradní nářadí, ochranné prostředky a další.

www.autodata.cz - prodej zahraniční odborné literatury a on-line aplikací z oblasti autoopravárenství, technické informace pro údržbu a opravy motorových vozidel. Vysoká kvalita, vypovídací schopnost a přesnost je založena na používání originálních údajů od přibližně 80 různých výrobců motorových vozidel.

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.